درباره ما | 2 دقیقه ای ما را بشناسید

از همه شما موبایل قابی های عزیز بسیار متشکریم که همواره ما را حمایت کردید و همراه تیم تخصصی ما بوده اید. در ادامه قصد معرفی تیم حرفه ایمون و داستان شروع موبایل قاب را داریم. از شما سپاس گذار خواهیم بود که تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

درباره ما | 2 دقیقه ای ما را بشناسید

داستان درست از جایی شروع میشه که ما تصمیم به خرید قاب موبایل از یکی از پاساژ های معروف در تهران در حوزه موبایل گرفتیم. اون زمان گوشی موبایل آنچنان به روزی نداشتیم و برای همین خیلی دردسر کشیدیم تا بتونیم یک قاب مورد پسند برای گوشی خودمون پیدا کنیم چرا که تمام مغازه پر شده بود از قاب های آیفون و سامسونگ های جدید.

پس اینجا بود که ایده موبایل قاب به سرمون زد که چرا مردم عزیز کشورمان باید برای خرید یک قاب ساده کل بازار و جست و جو کنند و آخر سر هم قاب مورد علاقه خودشون رو پیدا نکنند. تازه ما که توی تهران بودیم به سختی پیدا کردیم حالا شهر های کوچیک یا استان های دیگه چه مشکلی از این بابت دارند و خدا میدونه.

پس اومدیم و شروع کردیم به تحقیق و جست و جو تا بتونیم برای اکثر مدل گوشی ها با برند های مختلف قاب پیدا کنیم و طرح های خفنی هم روشون چاپ کنیم. به لطف خدا و حمایت شما کاربران عزیز این ایده پیشرفت های خوبی داشت و تا کنون که این مقاله را برای شما مینویسیم، در حال حاضر ما در موبایل قاب برای بیش از 219 مدل و 5 برند مختلف ما قاب موجود داریم.

درباره ما | 2 دقیقه ای ما را بشناسید

از گوشی های هوآوی و موتورولا گرقته تا بهترین گوشی های روز دنیا از سال 2015 به بعد رو براش قاب موجود کردیم. پس دیگه لازم نیست توی سرما و گرما برای محافظت از گوشی خودتون در برابر ضربه دنبال قاب بگردید. فقط کافیه با چند تا کلیک طرح مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و برند و مدل گوشیتون و مشخص کنید و تمااام. در کمترین زمان ممکن قاب گوشیتون رو براتون ارسال میکنیم.

چاپ طرح دلخواه روی قاب موبایل با موبایل قاب

صبر کنید! خدمات موبایل قاب فقط به بزرگترین فروشگاه قاب موبایل بودند ختم نمیشه. شما میتونید با استفاده از سرویس “قاب موبایل با طرح دلخواه” هر طرح و نقش و رنگی که دوست داشته باشید و برای ما بفرستید تا ما برای شما روی قاب موبایلتون چاپ کنیم و ارسال کنیم. 

موبایل قاب همیشه و همه جا به فکر مشتریان خودش هست و به همین منظور “سرویس” را نیز به خدمات خود اضافه کرده است که شما مییتوانید با مراجعه به صفحه سرویس از این خدمت عالی ما مطلع و بهره مند شوید.

دلیل بازگشت وجه