سرویس

موبایل قاب سرویس

موبایل قاب سرویس، سرویس جدیدی از موبایل قاب است که برای سهولت و راحتی کاربران عزیز موبایل قاب فراهم شده است.

لطفا توجه داشته باشید که این سرویس فقط برای محصولات و مشتریان موبایل قاب فعال است

سرویس موبایل قاب چیست؟

فقط کافی است یکی از محصولات موبایل قاب را خریداری کنید، حتی قاب موبایل! تا از سرویس گارانتی و بیمه موبایل قاب به مدت 12 تا 36 ماه بهره مند شوید.

شرایط استفاده از سرویس موبایل قاب برای قاب موبایل

همانطور که میدانید در موبایل قاب بار ها اعلام کرده ایم که تمامی تصاویر چاپ شده بر روی قاب موبایل، مقاوم در برابر الکل و شست و شو هستند. همچنین اعلام کرده ایم قاب های موجود در موبایل قاب تا حد زیادی از اسیب به تلفن همراه شما جلوگیری میکنند.

  • به همین دلیل هرگاه قاب تصویر چاپ شده بر روی قاب موبایل شما دچار کدری، رنگ پریدگی و خظ شد، کافی آن را برای ما ارسال کنید تا یک قاب جدید با همان طرح به صورت رایگان برایتان ارسال کنیم.
  • اگر در هنگام آسیب دیدن و ضربه خوردن، گوشی شما آسیب ببیند، فقط کافی است تلفن همراه خود را با در دست داشتن قاب موبایل خود برای ما بیاورید یا ارسال کنید. پس از بررسی کارشناسان ما در صورتی که مشخص شود هنگام ایجاد حادثه، قاب مخصوص موبایل قاب بر روی گوشی شما نصب بوده است و یا قاب های موبایل قاب توانایی محافظت از تلفن همراه شما بر اساس شرایط و ضوابط ضربه را نداشته است، هزینه تعمیر تلفن همراه شما به عهده موبایل قاب خواهد بود.
کارشناسان موبایل قاب به شدت کار کشته و تحصیل کرده در حوزه موبایل و تعمیرات آن هستند، درصورتی که ثابت شود ضربه وارده به موبایل یا مشکلات مربوط به قاب (رنگ پریدگی و..) به صورت عمدی بوده است. نه تنها هزینه ای به شما پرداخت نخواهد شد، بلکه محروم از استفاده از خدمات موبایل قاب خواهید شد! پس لطفا نسبت به این موارد دقت لازم را داشته باشید.

شرایط استفاده از سرویس موبایل قاب برای لوازم جانبی موبایل

دسته بندی لوازم جانبی موبایل شامل تمام محصولات ریز و درشت مانند خشاب سیمکارت و ایرپاد های طرح اصل و اصل میباشد.

  • از آنجا که محصولات این دسته بندی به صورت کاملا پلمپ و نات اکتیو برای شما ارسال میشوند تا 24 ساعت پس از تحویل فرصت بررسی مرسوله را دارید تا از سلامت فیزیکی آن با خبر شوید. درصورتی که دچار خرابی باشد به طور کاملا راگیان برایتان تعویض میکنیم.
قبل از ارسال مرسوله در انبار موبایل قاب از تمام اجزای کارتون و بسته بندی محصول شما عکس تهیه میشود و در سیستم ثبت میشود، درصورت که پس از این مرحله کارتون یا بسته بندی دچار خراش و هر مشکل دیگری شود از سمت شرکت پست پیگیری های لازم انجام میشود تا درصورتی که مشکل از شرکت پست بوده است از طریق بیمه هزینه های شما پرداخت شود.
  • در صورتی که بر اساس شرایط و ضوابط موبایل قاب با توجه به مدت گارانتی محصول شما محصول شما (12 تا 36 ماه) محصول دچار ایراد شود، آن را به مراکز مورد تایید ما برای بررسی کارشناسان ارسال کنید درصورت تایید خرابی بر اساس شرایط و ضوابط موبایل قاب محصول شما تعمیر یا محصولی پلمپ به شما ارائه خواهد شد.
فعلا فقط برای مشتریان موبایل قاب سرویس فعال میباشد.
به زودی برای تمامی افراد سرویس فعال میشود.

دلیل بازگشت وجه